Gezelligheid bij het MaandagMiddagCafé

Elke maandagmiddag weet een aantal Stadsdorpers elkaar te vinden in Café de Pels (Huidenstraat 25) aan de ronde tafel achterin. Ook in 2019 gaan ze daar gezellig mee door. Wil je een keer aanschuiven dan kan dat elke maandagmiddag vanaf 17.30 uur.
Read more
MaandagMiddagCafe
Elke maandagmiddag om 17.30 uur kun je Stadsdorpers aantreffen in Cafe de Pels.
Read more
Gezellige afsluiting van het jaar met het MMC
Het MaandagMiddagCafe in Café De Pels op 19 december 2016 werd bezocht door 11 stadsdorpers.
Read more
Nieuwe Suykerhofje
.jpg)
Sinds enige tijd is Willem een vaste bezoeker van het wekelijkse borreluur van ons Stadsdorp, op de maandag in cafe de Pels. Zo nu en dan spreekt hij over zijn bewoning van onder meer een kapel aan de Prinsengracht. Tijd voor een deel van de vaste bezoekers van de stamtafel om bij hem op bezoek te gaan.
Read more
Een prettig gesprek bij de maandagborrel
Elke maandagmiddag om 17.30 uur borrelen Stadsdorpers in
De Pels. Het leuke is dat er een
vaste kern is, en daaromheen een aantal variabele leden.
Read more
MaandagMiddagCafé
Tijdens de donkere wintermaanden zal iedere maandagmiddag om 17.30 uur in Café De Pels aan de toog of aan de ronde tafel een drankje gedronken worden door stadsdorpers.
Read more